Articles liés à L'Home del Parc: Embolica que fa fort 1

L'Home del Parc: Embolica que fa fort 1 - Couverture souple

Castells, David

 
9781511503785: L'Home del Parc: Embolica que fa fort 1

Synopsis

Novel.la antidepressiva i estimulant. Prendre en petites dosis. No fa falta recepta. Pot crear addicció de la bona.Components:Intriga 30%Misteri 25%Humor 25%Romanticisme 10%Psicologia 10%Es recomana posar-la a l'abast d'adults i joves.Daniel Torrents, és un home misteriós, imaginatiu i intuïtiu que ens anirà sorprenent a cada pàgina d'aquesta novel·la en una trepidant història on no hi falta l'humor i que ens conduirà a un final sorprenent.

Les informations fournies dans la section « Synopsis » peuvent faire référence à une autre édition de ce titre.

Présentation de l'éditeur

Novel.la antidepressiva i estimulant. Prendre en petites dosis. No fa falta recepta. Pot crear addicció de la bona. Components: Intriga 30% Misteri 25% Humor 25% Romanticisme 10% Psicologia 10% Es recomana posar-la a l'abast d'adults i joves. Daniel Torrents, és un home misteriós, imaginatiu i intuïtiu que ens anirà sorprenent a cada pàgina d'aquesta novel·la en una trepidant història on no hi falta l'humor i que ens conduirà a un final sorprenent.

Les informations fournies dans la section « A propos du livre » peuvent faire référence à une autre édition de ce titre.