Novel.la antidepressiva i estimulant. Prendre en petites dosis. No fa falta recepta. Pot crear addicció de la bona.Components:Intriga 30%Misteri 25%Humor 25%Romanticisme 10%Psicologia 10%Es recomana posar-la a l'abast d'adults i joves.Daniel Torrents, és un home misteriós, imaginatiu i intuïtiu que ens anirà sorprenent a cada pàgina d'aquesta novel·la en una trepidant història on no hi falta l'humor i que ens conduirà a un final sorprenent.
Les informations fournies dans la section « Synopsis » peuvent faire référence à une autre édition de ce titre.
Novel.la antidepressiva i estimulant. Prendre en petites dosis. No fa falta recepta. Pot crear addicció de la bona. Components: Intriga 30% Misteri 25% Humor 25% Romanticisme 10% Psicologia 10% Es recomana posar-la a l'abast d'adults i joves. Daniel Torrents, és un home misteriós, imaginatiu i intuïtiu que ens anirà sorprenent a cada pàgina d'aquesta novel·la en una trepidant història on no hi falta l'humor i que ens conduirà a un final sorprenent.
Les informations fournies dans la section « A propos du livre » peuvent faire référence à une autre édition de ce titre.
Vendeur : Libros Tobal, Ajalvir, M, Espagne
Tapa blanda. Etat : Como nuevo. Texto en catalán. Tapa blanda de editorial ilustrada. Como nuevo. Novel.la antidepressiva i estimulant. Prendre en petites dosis. No fa falta recepta. Pot crear addicció de la bona. Components: Intriga, Misteri, Humor, Romanticisme. Psicologia. Es recomana posar-la a l'abast d'adults i joves. Daniel Torrents, és un home misteriós, imaginatiu i intuïtiu que ens anirà sorprenent a cada pàgina d'aquesta novel.la en una trepidant història on no hi falta l'humor i que ens conduirà a un final sorprenent. Libro. N° de réf. du vendeur 70095
Quantité disponible : 8 disponible(s)
Vendeur : Librería Smile Books., Badalona, B, Espagne
Etat : En Buen Estado. 265 p. Referència: S10700. DESCUENTO ESPECIAL OCTUBRE -20%. N° de réf. du vendeur 9999903682318
Quantité disponible : 1 disponible(s)