Edité par Uitgeverij De Sikkel, 1970
Vendeur : Chapter 1, Johannesburg, GAU, Afrique du sud
EUR 5,36
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierSoftcover. Etat : Good. No Jacket. Dutch text. The wraps are edge rubbed with creasing along the edges. The binding is secure. Tape marks on the inside of the wraps and on the end papers. Part of the front end page has been torn off. No ink inscriptions or annotations. JHK. Our orders are shipped using tracked courier delivery services.
EUR 17,86
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Good. 3rd Edition. Afrikaans text. 3rd edition. The wraps are shelf rubbed and bit edge worn. Some tanning. Pencil annotation in the text. Light marks. Internally clean and tightly bound. [P.K.]. Our orders are shipped using tracked courier delivery services.
Vendeur : Chapter 1, Johannesburg, GAU, Afrique du sud
EUR 17,86
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierHardcover. Etat : Good. No Jacket. Afrikaans text. the boards are rubbed and edge worn. foxing. annotations in text. all pages intact. fairly good copy [SK][INF6]. Our orders are shipped using tracked courier delivery services.
Edité par De Sikkel, tweede druk 1970 / Moderne Nederlandse auteurs. Nederlandse lectuur., 1970
Vendeur : Handled With Care, Bocholt, Belgique
EUR 7
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierSoftcover/Paperback. Etat : Very Good. In zeer goede staat. Paperback. Inc. leidraad voor cursorische behandeling.
Edité par Brugge, De Galge, 1966, 1966
Vendeur : BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgique
Membre d'association : ILAB
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierGeillustreerde kartonomslag, 90 x 175mm., 120pp. Toneelspel in drie bedrijven. In goede staat. 340 g.
EUR 5,59
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Fair. Dutch.
Edité par De Sikkel, 1976
Vendeur : Untje.com, Roeselare, Belgique
EUR 5,60
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Fair. 12. Bijgevoegd: leidraad voor cursorische behandeling (12 p.) Dutch Dit toneelstuk in twee bedrijven behandelt een moreel en juridisch geladen conflictsituatie waarin personages geconfronteerd worden met schuld, verantwoordelijkheid en oordeel, en waarin het begrip ?voorlopig vonnis? zowel letterlijk als figuurlijk wordt uitgewerkt binnen een realistische, dialogische toneelstructuur.
Edité par De Sikkel Antwerpen, 1966
Vendeur : Untje.com, Roeselare, Belgique
EUR 6,16
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Fair. Naamstempel Dutch.
Edité par De Sikkel (Antwerpen), 1965
Vendeur : Untje.com, Roeselare, Belgique
EUR 6,72
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Fair. 6. Dutch INHOUD De auteur en zijn werk Regieaanwijzingen Eerste bedrijf: Straat in Duitsland Café in Engeland Interneringskamp in Engeland Universiteitsaula Bij Ilse Tweede bedrijf: Stadspark in Amerika Bij Ilse Op een oceaanschip Bij Stefan en Ilse thuis (Engeland) De rechtbank Straat in Engeland Leidraad voor de cursorische behandeling Literair-historische beschouwingen Perscommentaren.
Langue: néerlandais
Edité par De Sikkel Antwerpen, 1972
ISBN 10 : 9026040423 ISBN 13 : 9789026040429
Vendeur : Untje.com, Roeselare, Belgique
EUR 9,41
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Good. 10. Dutch.
Date d'édition : 1966
Vendeur : Untje.com, Roeselare, Belgique
EUR 6,72
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierHardcover. Etat : Good. Dutch werken. 8 Platen en omslagportret. Antwerpen,1966. 48 Blz. Kartonband.
Edité par Nieuwe wegen. Dat is een algemeen volks- en letterkundig maandschrift (Vierde jaargang nummer 12, Nieuwe wegen (Vierde jaargang -12)
Vendeur : Untje.com, Roeselare, Belgique
EUR 11,20
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panier10,00 10151722. Etat : 1. 16. "Verkleuring. Roeste nietjes Dutch Nieuwe Wegen. Letterkundig maandschrift voor ons volk? is een Nederlandstalig literair tijdschrift. Het tijdschrift bevatte literaire bijdragen en bespiegelingen voor een breed publiek, uitgegeven door A. Gallet in Roeselare. Het fungeert als document van de literaire en culturele context van de Vlamingen in het begin van de 20e eeuw, met diverse auteurs en bijdragen verspreid over het jaar. nl.