Langue: néerlandais
Edité par 's-Gravenhage : Staatsuitgeverij, 1977
ISBN 10 : 9012017637 ISBN 13 : 9789012017633
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Paperback, geïllustreerd met veel z/w foto's, vierkant (circa 24x24cm).
Langue: néerlandais
Edité par Amsterdam : De Bataafsche Leeuw, 1988
ISBN 10 : 9067071676 ISBN 13 : 9789067071673
Vendeur : Klondyke, Almere, Pays-Bas
EUR 11
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Fair. Originele bruine hardcover met goudopdruk op rug, stofmslag, veel z/w illustraties, 4to.; Enkele arceringen met gele en roze markeerstift in verantwoording voorin; naam en jaartal op titelpagina.
Edité par Houten : De Haan, 1986
ISBN 10 : 9026981112 ISBN 13 : 9789026981111
Vendeur : Klondyke, Almere, Pays-Bas
EUR 11
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Fair. Paperback, illustraties in z/w, 8vo.; Leesvouwen rug; een verbetering in de tekst met balpen. Redelijk-goed exemplaar.
Edité par `s-Gravenhage Staatsuitgeverij, 1977
Vendeur : Allgovia-Antiquariat Gerhard Zech, Oberostendorf, Allemagne
EUR 20
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panier175 SS. mit etl. s/w Fotos. 24 x 24 cm. OBroschur. Gut. Aufgrund der von der Europäischen Union erlassenen EPR-Handels-Erschwernisse kann in folgende Länder KEIN VERSAND mehr erfolgen: Bulgarien, Griechenland, Luxemburg, Polen, Österreich, Rumänien, Dänemark, Schweden, Slowakei, Spanien. Sollte eine deutsche Lieferadresse möglich sein, kann an diese aber problemlos geliefert werden! * * * due to EPR-Restrictions NO SHIPPING to Austria, Bulgaria, Danmark, Greece, Luxembourg, Poland, Romania, Sweden, Slovakia and Spain * * * Sprache: Deutsch 999 gr.
Vendeur : Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Pays-Bas
EUR 15
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panier2004, 288pp, hardcover met stofomslag, goed exemplaar , 288pp, met stofomslag, goed exemplaar , 288pp, met stofomslag, goed exemplaar.
Edité par STABELAN, Dordrecht, 1990
ISBN 10 : 909003451X ISBN 13 : 9789090034515
Vendeur : Erwin Antiquariaat, Kampen, Pays-Bas
Edition originale
EUR 15
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au paniercardboard / karton - hardcover. Etat : good / goed. 1ste / 1st. Kleine gebruiksspoortjes / naam en datum eerste schutpagina met pen geschreven. 96 pagina's. Foto's, afbeeldingen en kaartjes. Gelamineerde kaft. Uitgave van de Stichting Herdenking KNIL onder auspiciën van de Stichting Vriendenkring Oud-KNIL Artilleristen `Stabelan`. Size: A4 formaat.
Langue: néerlandais
Edité par Staatsuitgeverij, 's-Gravenhage, 1977
ISBN 10 : 9012017637 ISBN 13 : 9789012017633
Vendeur : Erwin Antiquariaat, Kampen, Pays-Bas
Edition originale
EUR 15
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au paniersoft cover. Etat : good / goed. 1ste / 1st. Gebruiksspoortjes / rug verkleurd. 175 pagina's. Tientallen zwart-wit foto's, afbeeldingen en 1 kaartje. A4-formaat, vierkant. Size: A4 formaat. paperback.
Vendeur : Grimbergen Booksellers, Lisse, Pays-Bas
EUR 12
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panier's-Gavenhage, Staatsuitgeverij. 1977. Soft Cover. l 174 p. Met vele foto's.Knakje in omslag.
Langue: néerlandais
Edité par De Bataafsche Leeuw, Amsterdam, 1988
ISBN 10 : 9067071676 ISBN 13 : 9789067071673
Vendeur : Erwin Antiquariaat, Kampen, Pays-Bas
Edition originale
EUR 20
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au paniercardboard / carton - hardcover. Etat : good / goed. Etat de la jaquette : good / goed. 1ste / 1st. Boek met stofomslag in goede staat. 144 pagina's. Foto's. Size: A4 formaat gebonden.
Langue: néerlandais
Edité par Staatsuitgeverig, s-Gravenhage, 1977
ISBN 10 : 9012017637 ISBN 13 : 9789012017633
Vendeur : Bookies books, Boyanup, WA, Australie
Edition originale
EUR 25,81
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierSoft cover. Etat : Near Fine. Dust Jacket Included. 1st Edition. Book condition is near fine. Soft cover. 1st edition, published 1977. Inscribed note on the top right corner of the first fly leaf page. Text body clean throughout the book. Book block clean all sides. Book boards clean front and back. Spine intact. Overall a great and neat copy of the book. See photos for synopsis and more information.
Langue: néerlandais
Edité par Bataafsche Leeuw 1988, 1988
ISBN 10 : 9067071676 ISBN 13 : 9789067071673
Vendeur : Libereso, Amsterdam, Pays-Bas
EUR 19,90
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierHardcover met stofomslag. Boeken haast als nieuw. Rug en deel stofomslag verkleurd, verder haast als nieuw.
Vendeur : Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Pays-Bas
EUR 15
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panier's-Gravenhage, SDU, 1977. 24 x 24 cm. Paperback , Softcover. Met foto's. 175 pag. - GOED EXEMPLAAR [Geschiedenis (History) / Koloniaal / Colonial [Nederlandse Geschiedenis] Indonesië / Indonesia [Indonesië/Nederlands-Indië] ].