EUR 17,90
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Very Good+. Laminate card cover bright and stiff; Pages crisp, no ownership marks, B&W and coloured plates, text in French; Binding tight.; 9.5 x 11.75"; 124 pages.
Langue: néerlandais
Edité par Antwerpen : Musea Antwerpen/Stad Antwerpen, 2004
ISBN 10 : 9076704724 ISBN 13 : 9789076704722
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Paperback, illustraties in kleur en z/w, 4to. Tentoonstellingscatalogus bij de gelijknamige tentoonstelling in 2004.
Edité par Antwerpen. Museum Plantin-Moretus. ., 2004
ISBN 10 : 9076704724 ISBN 13 : 9789076704722
Vendeur : Antiquariat & Verlag Jenior, Kassel, HE, Allemagne
EUR 15
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panier124 S. Kartoniert. 4°. Sauberes Exemplar ohne Stempel und Anstreichungen. Zahlreiche Abbildungen und Tafeln. Ecken des Einbandes minimal bestoßen. Sonst sehr gut erhalten. Sprache: nie.
Langue: néerlandais
Edité par Antwerpen, Museum Plantin-Moretus. 2004, 2004
ISBN 10 : 9076704724 ISBN 13 : 9789076704722
Vendeur : Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Pays-Bas
EUR 9,20
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierOriginal publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, large 4to: frontispiece, 124pp., introductory chapters, catalogue of 69 items depicted & described - with notes & references, bibliography, index persons, table of contents. Very fine copy - as new. Reconstruction of the library of Pieter Paul Rubens [1577-1640] and his purchasing behavior.
Edité par Bruxelles, Koninklijke Academie voor Wetebschappen 1988, 1988
Vendeur : Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Pays-Bas
Edition originale
EUR 20
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panier1st ed. - With index. - Cloth.
Vendeur : Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Pays-Bas
EUR 15
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : , , goed exemplaar. 2004, paperback, goed exemplaar.
Edité par Antwerpen, 2004
Vendeur : Antiquariat Johannes Herlyn, Freiburg, Allemagne
EUR 24
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierbroschiert/Taschenbuch. 124 S. (30 cm) OBrosch. 1. Aufl. Ecken etwas berieben; sonst guter Zustand. Auflage: 1 ISBN 9076704724.
Vendeur : Librairie de l'Avenue - Henri Veyrier, Saint-Ouen, FR, France
EUR 34
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierCouverture souple. Etat : Très bon état. In-4 broché 30,0 cm sur 24,0. Très bon état d'occasion.
Edité par , Stad Antwerpen, 2004, 2004
Vendeur : BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgique
Membre d'association : ILAB
EUR 8
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierSoftcover, 124 pagina's met prachtige illustraties. ISBN 9789076704722. naar aanleiding van een tentoonstelling; overzicht van zijn beroemde Bibliotheek. 0 g.
Langue: néerlandais
Edité par Vereniging van Antwerpse Bibliofielen vzw, Antwerpen, 2005
ISBN 10 : 9080885525 ISBN 13 : 9789080885523
Vendeur : Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Pays-Bas
EUR 15
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. 80 pp.; many ills. in color; 24x16 cm. "Uitgaven van de Vereniging van Antwerpse Bibliofielen, Nieuwe reeks 2". Text in Dutch / Nederlands. - Very good, as new. 220g.
Vendeur : Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Pays-Bas
EUR 10,45
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierAntwerpen, Museum Plantin-Moretus [etc.], 1990. 366 pp. B./w. ills. Softcover. - Edges & spine sl. worn. (Publikaties van het Museum Plantin-Moretus en het Stedelijk Prentenkabinet, 18).Published in conjunction with an exhibition at the Plantin-Moretus Museum, Antwerp, September 1 - November 25, 1990. - Text in Dutch.
Edité par , Brussel, Koninklijke Bibliotheek Albert I, 1994., 1994, 1994
Vendeur : BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgique
Membre d'association : ILAB
EUR 12,50
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au paniersoftcover originele uitgeversomslag geillustreerd z/w, 17x24,5cm, 203pp, ge llustreerd in kleur en z/w.*prima staat. ISBN 9789066370579. Het Landjuweel van 1561 te Antwerpen. Dossier, n 4 . 777 g.
Edité par Antverpiae, 'Vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen', 1989, 1989
Vendeur : Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Pays-Bas
EUR 27,60
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierOr. gilt stamped red cloth with dustjacket, 692+5p.Added: 'Portret van Christoffel Plantijn. Kopergravure uit 1588 door Joannes Wierix' (reprint). Printed on the presses of the Officina Plantiniana at the occasion of the publication of this work by the 'Vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen' and the international colloquium at the 400th anniversary of the death of Christoffel Plantijn. Nice copy with i.a. 'index nomini'; text in Dutch; with a contribution by i.a. Erwin Verzandvoort - 'Over de door Plantijn gedrukte uitgaven van Reynaert de vos'. Page 237-252.
Edité par Antwerpen, Vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen. 1996, 1996
Vendeur : Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Pays-Bas
EUR 27,60
Quantité disponible : 2 disponible(s)
Ajouter au panierOriginal publisher's red cloth hardback, gilt title spine, gilt ornament frontcover, pictorial dustjacket, large 8vo: 484pp., 18 contributions, illustrations, footnotes, bibliographical notes, index names. Texts in Dutch and English. Very fine copy - as new. Added: Wood-engraved portrait of Plantijn, engraved by Gerard Gaudaan and printed from the original woodblock.
Edité par Brussel, Koninklijke Bibliotheek van België 2005, 2005
Vendeur : Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Pays-Bas
EUR 25
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panier1e dr. - 306 pag. - Registers door Johan Hanselaer. - (Archief- en Bibliotheekwezen in België ; extranummer 75). - Gebrocheerd.
Edité par Antwerpen, Ver. Antwerpsche Bibliophielen, 1989, 1989
Vendeur : Antiquariaat De Keerkring, Malden, Pays-Bas
EUR 35
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierAntwerpen, Ver. Antwerpsche Bibliophielen, 1989. Cloth. 692 p.
Edité par Gent, Koninklijke Akademie voor Taal- en Letterkunde 2000, 2000
Vendeur : Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgique
Membre d'association : ILAB
EUR 27,50
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierv + 351pp., 24cm., in de reeks "Koninklijke Academie voor Taal- en Letterkunde. reeks Literaire tekstedities en bibliografieën" nr.5, kreukje in onderste hoek van eerste pagina's, zoniet in zeer goede staat, T83946.
Edité par , Anvers Rubens musea, 2004, 2004
Vendeur : BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgique
Membre d'association : ILAB
EUR 24
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au paniersoftcover, 124 pages ill. 24,0 cm 30,0 cm 1,0 cm . ISBN 9076704805. La passion des livres : Rubens et sa biblioth que : [exposition Anvers, Mus e Plantin-Moretus, 6 mars-13 juin 2004] / [composition et r daction d finitive Marcus de Schepper] ; [traductions Elisabeth Cluzel] Mus e Plantin-Moretus (Anvers, Belgique) 0 g.
Edité par Antwerpen : Vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen, 1989
Vendeur : Klondyke, Almere, Pays-Bas
EUR 44
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Original boards, gilt lettered spine, dust jacket, numerous (full page) b/w illustrations (including photographs), large 8vo.
Edité par Vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen / Jaargang 74 (1996) van De Gulden Passer, 1996
Vendeur : Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Pays-Bas
EUR 15
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panier1996, 481pp. Geïllustreerd. Linnen gebonden. Met stofomslag. In zeer goede staat. Pakketzending.
Edité par Uitgaven van de Vereniging van Antwerpse Bibliofielen / Nieuwe reeks |2|, Antwerpen 2005-02-18, 2005
Vendeur : Handled With Care, Bocholt, Belgique
EUR 20,30
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierSoftcover/Paperback. Etat : New. Nieuwstaat. Ongelezen. Softcover. Rijkelijk geà llustreerd.
Edité par Vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen, Antwerpen, 1989
Vendeur : Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Pays-Bas
EUR 35
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panier8vo (25x18 cm). Orig. red cloth, gilt. With dustcover. 692,(iv)pp. With plates and illustrations. With the addition: portrait of Plantijn: cupperengraving from 1588 by Joannes Wierix, printed on the presses of Officina Plantiniana, 1989. - International contributions by R. Breugelmans, E. Cockx-Indestege, C. Coppens, G. Colin, A. Hamilton, F. de Nave, G. Persoons, P. Valkema Blouw, W. Waterschoot, E. Verzandvoort, etc. - (top edge paper with spots/ foxing) Otherwise fine, see picture 1700g.
Edité par Antverpiae, 'Vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen', 1989, 1989
Vendeur : Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Pays-Bas
EUR 27,60
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierOrigineel goudbedrukt rood linnen met omslag, 692+5p. Ca. 24 x 16 cm.Jaargang 66-67; 1988-1989. Met het losse gedrukte portret van Plantijn; met o.a. de "index nomini"; tekst in het Nederlands; met een bijdrage van o.a. Erwin Verzandvoort - "Over de door Plantijn gedrukte uitgaven van Reynaert de vos". Pp. 237-252. Omslag iets gebruikt; verder goed exemplaar.
EUR 29,06
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierSoft cover. Etat : As New. 4to (30 cm), 124 pp. Laminated wrappers. The catalogue of an exhibition at the Plantin-Moretus Museum 6 Mars - 13 June 2004. Included prefaces "Sur les traces d'une bibliothèque d'artiste: reconstruction et exposition des livres de Pierre Paul Rubens" by M. de Schepper, "Les bibliothèques privées des Pays-Bas méridionaux au 17e siecle" by P. Delsaerdt, "Les achats de livres de Pierre Paul Rubens chez Balthasar Ier Moretus" by D. Imhof, "Une lettre inconnue à P. P. Rubens" by D. Sacré.
Edité par Koninklijke Academie. van België, Bruxelles, 1988
Vendeur : Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Pays-Bas
EUR 45
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierLarge 8vo (25,5x19 cm). Orig. green cloth, gilt.(vi),440 pp. 1250g.
Langue: néerlandais
Edité par Pelckmans Uitgevers, 2004
ISBN 10 : 9028935606 ISBN 13 : 9789028935600
Vendeur : Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Pays-Bas
EUR 15
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierKapellen, Pelckmans, 2004. Paperback / Softcover. 24 x 16 cm. Met illustraties in z/w. 367 pag. - ALS NIEUW [Boeken over Boeken / Books on Books [Boeken over Boeken] ].
Vendeur : Untje.com, Roeselare, Belgique
EUR 11,20
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Very Good. 1. Dutch Deze catalogus begeleidt de tentoonstelling ?Een hart voor boeken? in het Museum Plantin?Moretus in Antwerpen (2004). Ze werpt een uniek licht op de omvangrijke persoonlijke bibliotheek van Peter Paul Rubens, die behoorde tot de grootste in Antwerpen én de Zuidelijke Nederlanden. Op basis van reconstructies door Prosper Arents en de bronnen toont deze publicatie Rubens? lectuur: van biografieën over atlassen en werken in Latijn tot archeologische en politieke literatuur. Zijn bibliotheek weerspiegelt zijn intellectuele veelzijdigheid, een aspect dat lange tijd weinig aandacht kreeg binnen het Rubens-onderzoek. De tentoonstelling presenteert de authentieke exemplaren, maar ook illustraties, banden en documenten verbonden aan Rubens? boekenbezit.
Vendeur : Untje.com, Roeselare, Belgique
EUR 11,20
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Very Good. Etat de la jaquette : Not present. 1. Eigendomsmerk. Ex-libris op titelblad Dutch Deze catalogus begeleidt de tentoonstelling ?Een hart voor boeken? in het Museum Plantin?Moretus in Antwerpen (2004). Ze werpt een uniek licht op de omvangrijke persoonlijke bibliotheek van Peter Paul Rubens, die behoorde tot de grootste in Antwerpen én de Zuidelijke Nederlanden. Op basis van reconstructies door Prosper Arents en de bronnen toont deze publicatie Rubens? lectuur: van biografieën over atlassen en werken in Latijn tot archeologische en politieke literatuur. Zijn bibliotheek weerspiegelt zijn intellectuele veelzijdigheid, een aspect dat lange tijd weinig aandacht kreeg binnen het Rubens-onderzoek. De tentoonstelling presenteert de authentieke exemplaren, maar ook illustraties, banden en documenten verbonden aan Rubens? boekenbezit.
Edité par , Antwerpen, Vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen, 1996,, 1996
Vendeur : BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgique
Membre d'association : ILAB
EUR 20
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierGebonden, rood uitgeverslinnen, verguld wapenschild op de voorplat, rug versierd met vergulde titel, originele geillustreerde omslagwikkel z/w, 16,5x25cm, 481pp (2), geillustreerd z/w, ISBN 07775067. Jaargang 47 van De Gulden Passer. Ex Officina Plantiniana Moretorum. Boek is in prima staat! Inhoudsopgave (Hoofdartikelen en auteurs): L. Voet ? Het geslacht Moretus en de Plantijnse drukkerij I. Schoups ? Archieven van de familie Moretus bewaard op het Stadsarchief Antwerpen P. Hoftijzer ? De houding van de Moretussen en de Van Ravelingens tegenover het Plantijnse erfgoed D. Sacr ? Balthasar Moretus? Conamina poetica J. De Landtsheer ? Balthasar Moretus? verblijf in Leuven F. Baudouin ? Balthasar I Moretus, ?geestelijk vader?, en zijn verwanten, begunstigers van de Antwerpse Annuntiaten N. Golvers ? The XVIIth century Jesuit mission in China and its ?Antwerp connections? (I): the Moretus family (1660?1700) K. Degryse ? Het fortuin van de Moretussen (17de?18de eeuw) J. Parmentier ? De Deense investeringen van de Moretus-familie tijdens de 18de eeuw G. Persoons ? De portretten van het drukkersgeslacht Moretus F. De Nave ? De Moretussen en de Antwerpse boekgeschiedenis van de 17de en 18de eeuw H. Van de Venne ? Cornelius Schonaeus Goudanus en zijn contacten met het Antwerps boekbedrijf, inzonderheid de Officina Plantiniana H. Meeus ? Jan Moretus en de Noordnederlandse boekhandel C. Coppens ? Titelblad als brief: Jan Paets aan Jan Moretus M. De Schepper ? Acroamata nuptialia (1645): een typografisch epithalamium voor Balthasar II Moretus en Anna Goos T. Van Houdt ? The making of a Jesuit author, Leonardus Lessius (1554?1623) and his printers G. Tournoy ? Bouwstenen voor een nieuwe Verepaeusbibliografie W. Waterschoot ? Emblemataliteratuur uit de Officina Plantiniana in de zeventiende eeuw 1500 g.
Langue: néerlandais
Edité par Koninklijke Academie voor Nederlandse Taal- en Letterkunde (Gent), 2000
ISBN 10 : 9072474317 ISBN 13 : 9789072474315
Vendeur : Untje.com, Roeselare, Belgique
EUR 13,99
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Very Good. 1. Dutch Deze publicatie biedt een selectieve bibliografie van een eeuw Gezellestudie (1899-1999) en inventariseert en ordent wetenschappelijke bijdragen, publicaties en studies over Guido Gezelle, waardoor het werk fungeert als een belangrijk referentie-instrument voor literair onderzoek en Gezellestudies.