Edité par Vrije Universiteit, Historisch Documentatiecentrum Nederlands Protestantisme, 2018. 142 pp., 2018
ISBN 10 : 9072319370 ISBN 13 : 9789072319371
Vendeur : Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Pays-Bas
EUR 4,50
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Paar lichte gebruikssporen, nog een (zeer) goed exemplaar. Please see description or ask for photos.
Langue: anglais
Edité par Historisch Documentatiecentrum voor het Nederlands Protestantisme (1880-heden), Amsterdam, 2001
ISBN 10 : 9072319168 ISBN 13 : 9789072319166
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good.
Langue: anglais
Edité par Historisch Documentatiecentrum boor het Nederlands Protestantisme (1800-heden) 1e druk, 1800
ISBN 10 : 9072319168 ISBN 13 : 9789072319166
Vendeur : Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Pays-Bas
EUR 6,90
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback Leesflappen, nette staat, 1e druk pp. 122.
Edité par Historisch Documentatiecentrum voor het Nederlands Protestantisme, Amsterdam, 1989
Vendeur : Between the Covers-Rare Books, Inc. ABAA, Gloucester City, NJ, Etats-Unis
Edition originale
EUR 17,88
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierSoftcover. Etat : Fine. Etat de la jaquette : Fine. First edition. Text in Dutch. 35pp. Plain white wrappers. Fine in an about fine dust jacket. Conversations from 1920 with Dr. Abraham Kuyper, Prime Minister of the Netherlands from 1901 to 1905 and founder of the Reformed Churches in the Netherlands.
Langue: anglais
Edité par s-Gravenhage, Nederlands Letterkundig Museum & Documentatiecentrum. 1994, 1994
ISBN 10 : 9072731115 ISBN 13 : 9789072731111
Vendeur : Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Pays-Bas
EUR 13,80
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierOriginal publisher's black paper-covered boards,white lettering spine and frontcover, large 8vo: frontispiece, 80pp., very richly illustrated, index authors. Very fine copy.,
Edité par Historisch Documentatiecentrum voor het Nederlands Protestantisme (1800-heden), Amsterdam, 2001
Vendeur : In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Pays-Bas
EUR 7,50
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. In zeer goede staat - als nieuw. Paperback met flappen, 121 pp., met illustraties. Met bijpassende boekenlegger HDNP uit 2001. Donumreeks XII. Met aantekeningen, verwijzingen en personenregister, wordt verzonden als brief.
Edité par Historisch Documentatiecentrum voor het Nederlands Protestantisme, Amsterdam, 2000
Vendeur : In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Pays-Bas
EUR 7,50
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. In zeer goede staat - als nieuw. Paperback met flappen, 77 pp., met illustraties, met bibliografie en noten. Donum reeks, wordt verzonden als brief.
Edité par Historisch Documentatiecentrum voor het Nederlands Protestantisme (1800-heden), Amsterdam, 2003
Vendeur : In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Pays-Bas
EUR 7,50
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. In zeer goede staat - als nieuw. Paperback met flappen, 107 pp., met illustraties. Donum reeks XIII. Onder redactie van: Bruijn, J. de & R.E. van der Woude. Met aantekeningen en personenregister. Portret P.A. Diepenhorst., wordt verzonden als brief.
Edité par Historisch Documentatiecentrum voor het Nederlands Protestantisme (1800-heden), Amsterdam, 1991
Vendeur : Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Pays-Bas
EUR 5
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierGarenloos. Etat : Boek goed. 94 pp. Zwart-wit illustraties.
Edité par Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum, 's-Gravenhage, 1986
Vendeur : In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Pays-Bas
EUR 8,50
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. I.g.st., paperback, Schrijversprentenboek, nr. 25, 56 pp., ill. (foto's [zw.&w.]), met bibliografie Wordt verzonden als brievenbuspakket.
Edité par Amsterdam, Historisch Documentatiecentrum Nederlands Protestantisme [1800-heden]. 2000, 2000
ISBN 10 : 907231915X ISBN 13 : 9789072319159
Vendeur : Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Pays-Bas
EUR 3,74
Quantité disponible : 2 disponible(s)
Ajouter au panier77 (3) p. Paperback, in goede staat. Deel 11: Donum Reeks.
Edité par Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum, The Hague, 1987
Vendeur : Bolerium Books Inc., San Francisco, CA, Etats-Unis
EUR 29,95
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. 56p., wraps, 9.25x9.25 inches, profusely illus., very good condition.
Langue: néerlandais
Edité par Baarn : Stichting Piet van Egmond Documentatiecentrum, 2003
ISBN 10 : 903360552X ISBN 13 : 9789033605529
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Originele geïllustreerde hardcover, illustraties in z/w (voornamelijk foto's), CD achterin, 8vo.
Langue: néerlandais
Edité par Amsterdam/'s-Gravenhage : Stichting Culturele Samenwerking/Het Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum, 1979
ISBN 10 : 9023471237 ISBN 13 : 9789023471233
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Paperback, veel (paginagrote) illustraties (waaronder foto's) in z/w, klein 4to.
Edité par 's-Gravenhage : Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum, 1979
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Originele gele linnen band, geïllustreerd met enkele foto's in z/w, groot 8vo.
Edité par 's-Gravenhage : Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum, 1982
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Paperback, veel (paginagrote) illustraties (voornamelijk foto's) in z/w, klein 4to.
Edité par 's-Gravenhage : Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum, 1973
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Paperback, veel illustraties (voornamelijk foto's) in z/w, klein 4to.
Edité par Amsterdam/'s-Gravenhage : De Bezige Bij/Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum, 1981
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Paperback, veel z/w illusraties (waaronder foto's), vierkatn (circa 23x23cm).
Langue: néerlandais
Edité par Baarn : Stichting Piet van Egmond Documentatiecentrum, 2003
ISBN 10 : 903360552X ISBN 13 : 9789033605529
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Originele bedrukte hardcover, illustraties in z/w (voornamelijk foto's), CD achterin, 8vo.
Edité par Nederlands Letterkundig museum en documentatiecentrum, 1980
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. 3rd Edition. Paperback, illustraties (waaronder foto's) in z/w, klein 4to.
Edité par Nederlands Letterkundig museum en documentatiecentrum, 1980
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. 3rd Edition. Paperback, illustraties (waaronder foto's) in z/w, klein 4to.; Lichte foxing kopsnede.
Edité par 's-Gravenhage : Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum, 1961
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Oorspronkelijk omslag, softcover, illustraties in z/w, klein 4to.; Strook voorplat verkleurd; lichte slijtage bovenzijde rug.
Langue: néerlandais
Edité par Amsterdam/'s-Gravenhage : Stichting Culturele Samenwerking/Het Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum, 1979
ISBN 10 : 9023471237 ISBN 13 : 9789023471233
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Paperback, veel (paginagrote) illustraties (waaronder foto's) in z/w, klein 4to.
Edité par Historisch Documentatiecentrum voor het Nederlands Protestantisme (1800-heden), Amsterdam, 2005
ISBN 10 : 9072319222 ISBN 13 : 9789072319227
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good.
Edité par Historisch Documentatiecentrum voor het Nederlands Protestantisme (1880-heden), Amsterdam, 2003
ISBN 10 : 9072319176 ISBN 13 : 9789072319173
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good.
Edité par Historisch Documentatiecentrum voor het Nederlands Protestantisme (1880-heden), Amsterdam, 2010
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Ter Lezing deel 6.
Edité par Historisch Documentatiecentrum voor het Nederlands Protestantisme (1880-heden), Amsterdam, 1997
ISBN 10 : 9072319125 ISBN 13 : 9789072319128
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good.
Edité par Historisch Documentatiecentrum voor het Nederlands Protestantisme (1880-heden), Amsterdam, 2003
ISBN 10 : 9072319206 ISBN 13 : 9789072319203
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good.
Edité par Amsterdam/'s-Gravenhage : De Bezige Bij/Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum, 1981
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Paperback, veel z/w illusraties (waaronder foto's), vierkatn (circa 23x23cm).
Edité par Amsterdam/'s-Gravenhage : De Bezige Bij/Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum, 1981
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Paperback, veel z/w illusraties (waaronder foto's), vierkatn (circa 23x23cm).