Buddingh cees (30 résultats)

- Couverture rigide
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-BasBarksdale Books
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion - Moyen
EUR 10,00
EUR 20,00 expéditionExpédition depuis Pays-Bas vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Etat : Fair. Originele bruine linnen band, leeslint, 8vo.; Zonder stofomslag, naam in vulpen op schutblad.

- Couverture souple
- Édition originale
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-BasBarksdale Books
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion - Satisfaisant
EUR 10,00
EUR 20,00 expéditionExpédition depuis Pays-Bas vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Etat : Good. First Edition.

Boekenweekgeschenk 1972: Poesie
Andreus, Hans & J. Bernlef & Cees Buddingh'& Rutger Kopland - en anderen
Edité par Amsterdam : Stichting Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek 1972
- Couverture rigide
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-BasBarksdale Books
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion - Satisfaisant
EUR 10,00
EUR 20,00 expéditionExpédition depuis Pays-Bas vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Etat : Good. Originele gedecoreerde geïllustreerde hardcover, veel (paginagrote) illustraties in kleur, ongepagineerd, 8vo.; Randen kaft deels iets verkleurd.

Edité par Amsterdam : De Bezige Bij 1967
- Couverture souple
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-BasBarksdale Books
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion - Satisfaisant
EUR 10,00
EUR 20,00 expéditionExpédition depuis Pays-Bas vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Etat : Good. Paperback, gedichten, 8vo.

- Couverture rigide
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-BasBarksdale Books
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion - Satisfaisant
EUR 10,00
EUR 20,00 expéditionExpédition depuis Pays-Bas vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Etat : Good. Originele zwarte linnen band, stofomslag, 8vo.; Naam op schutblad; datum op verso achterplat.

Edité par Utrecht/Antwerpen : A.W. Bruna & Zoon 1970
- Couverture souple
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-BasBarksdale Books
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion - Satisfaisant
EUR 10,00
EUR 20,00 expéditionExpédition depuis Pays-Bas vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Etat : Good. Paperback, geïllustreerd met veel z/w cartoons, ongepagineerd, 8vo. Uit de collectie van Paul Damen (naam op titelpagina).

- Couverture souple
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-BasBarksdale Books
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion - Satisfaisant
EUR 10,00
EUR 20,00 expéditionExpédition depuis Pays-Bas vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Etat : Good. Cahiersteek, portret.
Edité par Altiora - Averbode 1981 1981
Vendeur : Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Pays-BasAntiquariaat Schot
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion
EUR 8,05
EUR 25,00 expéditionExpédition depuis Pays-Bas vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Geb., met stofomslag, gaaf exemplaar, 130 pagina's.

Edité par Gottmer
- Couverture rigide
Vendeur : GAMANDER ANTIQUARIAT, Werkendam, Pays-BasGAMANDER ANTIQUARIAT
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 1 étoilesEtat: Occasion
EUR 9,00
EUR 35,00 expéditionExpédition depuis Pays-Bas vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Haarlem, Gottmer. 1981. Hardcover. Very Good. l Geen pagina-nummering. Elke bladzijde is verlucht met tekeningen en aquarellen. De keuze van de Nederlandse gedichten speciaal voor deze uitgave is gedaan door Cees Buddingh'. Het origineel stamt uit ca. 1888. Een prachtig kijkboek.
Edité par Den Haag, Mikado Pers. 1990 1990
Vendeur : Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Pays-BasAntiquariaat Schot
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion
EUR 13,80
EUR 25,00 expéditionExpédition depuis Pays-Bas vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Original publisher's white paper wrapper, black & blue lettering frontcover, large 8vo: [4]pp. Printed in 90 copies. Very fine copy. Jaarwisselingsgeschenk / New Year's Gift 1990-1991.

- Couverture souple
Vendeur : Mooney's bookstore, Den Helder, Pays-BasMooney's bookstore
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 4 étoilesEtat: Occasion - Assez bon
EUR 36,44
EUR 14,95 expéditionExpédition depuis Pays-Bas vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Etat : Very good.

Dutch Interior: Postwar Poetry of the Netherlands and Flanders
HOLMES, James S. and William Jay Smith (editors); Cees Buddingh (introduction)
Edité par Columbia University Press, New York 1984
- Édition originale
Vendeur : Lorne Bair Rare Books, ABAA, Winchester, Etats-UnisLorne Bair Rare Books, ABAA
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion
EUR 39,31
EUR 5,64 expéditionExpédition nationale : Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
dj. First Edition. Octavo (23.5cm); black cloth-covered boards with titling stamped in gilt on spine; dustjacket; [xl],[3],4-324,[4]pp. This copy is from the library of noted poet, translator, and anthropologist Nathaniel Tarn (1928-2024), with his pictorial bookplate to front pastedown. A Near Fine copy. Dustwrapper has trivial… surface wear, with tiny chip to lower rear panel; Very Good+. Collection of verse includes works by Gerrit Achterberg, Rutger Kopland, Eddy van Vliet, Hans Vlek, and many more. [86819].

Edité par , Utrecht, Motion, 1969., 1969
Vendeur : BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgiqueBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion
EUR 5,00
EUR 39,50 expéditionExpédition depuis Belgique vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Originele uitgeversomslag, z.p. (+/-24pp) 13x10,5cm. Motion mini pocket, vol. 2. 640 g.

Edité par Motion 1969
- Couverture souple
Vendeur : Untje.com, Roeselare, BelgiqueUntje.com
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion - Satisfaisant
EUR 5,59
EUR 72,00 expéditionExpédition depuis Belgique vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Paperback. Etat : Good. Omslag verschoten. Dutch.

- Couverture souple
Vendeur : Untje.com, Roeselare, BelgiqueUntje.com
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion - Satisfaisant
EUR 5,59
EUR 72,00 expéditionExpédition depuis Belgique vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Paperback. Etat : Good. Dutch.

Edité par De Bezige Bij 1968
- Couverture souple
Vendeur : Untje.com, Roeselare, BelgiqueUntje.com
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion - Satisfaisant
EUR 5,59
EUR 72,00 expéditionExpédition depuis Belgique vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Paperback. Etat : Good. 154p. Dutch.

Edité par De Geïllustreerde Pers 1970
- Couverture souple
Vendeur : Untje.com, Roeselare, BelgiqueUntje.com
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion - Moyen
EUR 5,59
EUR 72,00 expéditionExpédition depuis Belgique vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Paperback. Etat : Fair. Omslag vervuild. Dutch.

Edité par Prisma Utrecht
- Couverture souple
Vendeur : Untje.com, Roeselare, BelgiqueUntje.com
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion - Moyen
EUR 5,59
EUR 72,00 expéditionExpédition depuis Belgique vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Paperback. Etat : Fair. Eerste bladen zijn losgekomen. Op eerste pagina stempel van vorige eigenaar. Dutch.

Edité par Het Spectrum 1953
- Couverture souple
Vendeur : Untje.com, Roeselare, BelgiqueUntje.com
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion - Satisfaisant
EUR 5,60
EUR 72,00 expéditionExpédition depuis Belgique vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Paperback. Etat : Good. papier Poetry Medieval Dutch literature Dutch literature Text Dutch.
Crystal Leerdam. FINE COPY.
CRYSTAL LEERDAM - N.V. Nederlandsche Glasfabriek "Leerdam" (Holland) - Buddingh, Cees (text).
Edité par N.V. Nederlandsche Glasfabriek "Leerdam", Leerdam, Leerdam 1953
- Couverture souple
Vendeur : Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Pays-BasAntiquariaat Berger & De Vries
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion
EUR 60,00
EUR 20,00 expéditionExpédition depuis Pays-Bas vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Blue colour soft decorated boards with metal spiral binding (softcover), 31 x 23,5 cms., 38 pp. with fine phot. b/w plates of chrystal pieces by A. Verbaan & Jan Stevens, designers: K.P.C. de Bazel, Lucienne Bloch, A.D. Copier, Willem Heesen, Floris Meydam, Stef Uiterwaal and Iep Valkema, index.

Edité par Prisma Utrecht
- Couverture souple
Vendeur : Untje.com, Roeselare, BelgiqueUntje.com
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion - Satisfaisant
EUR 9,52
EUR 72,00 expéditionExpédition depuis Belgique vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Paperback. Etat : Good. Op eerste pagina stempel van vorige eigenaar. Dutch.

- Couverture rigide
Vendeur : Untje.com, Roeselare, BelgiqueUntje.com
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion - Satisfaisant
EUR 9,80
EUR 72,00 expéditionExpédition depuis Belgique vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Hardcover. Etat : Good. Not present. Eigendomsmerk. 302 p. : ill. ; 24 cm. English literature Dutch Robinson Crusoe is een roman van de Engelse schrijver Daniel Defoe. Het is een fictieve autobiografie/dagboek van Robinson Crusoe, waarvan het belangrijkste deel zich afspeelt op het onbewoond eiland waar hij na een schipbreuk ter…echtkomt. Het boek werd uitgegeven in 1719 en wordt door sommige critici wel beschouwd als de eerste echte Engelse roman. Dat de meningen hierover verdeeld zijn heeft vooral te maken met wat als definitie van de term 'roman' wordt opgevat. Het boek is tevens een van de meest gepubliceerde boeken ter wereld.

Edité par Gottmer Altiora 1981
- Couverture rigide
Vendeur : Untje.com, Roeselare, BelgiqueUntje.com
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion - Assez bon
EUR 11,76
EUR 72,00 expéditionExpédition depuis Belgique vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Hardcover. Etat : Very Good. Etat de la jaquette : Good. Dutch.

Edité par Haarlem : Gottmer Averbode : Altiora cop 1981
- Couverture rigide
Vendeur : Untje.com, Roeselare, BelgiqueUntje.com
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion - Très bon
EUR 11,76
EUR 72,00 expéditionExpédition depuis Belgique vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Hardcover. Etat : Fine. [130] p. : ill. ; 25 cm Dutch.

Edité par Antwerpen etc : Nederlandsche Boekhandel 1978
- Couverture souple
Vendeur : Untje.com, Roeselare, BelgiqueUntje.com
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion - Moyen
EUR 12,88
EUR 72,00 expéditionExpédition depuis Belgique vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Paperback. Etat : Fair. Naamstempel Dutch.

Edité par BzztôH teater, Voorburg 1973
Vendeur : Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, Pays-BasBij tij en ontij ...
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 4 étoilesEtat: Occasion
EUR 35,00
EUR 28,50 expéditionExpédition depuis Pays-Bas vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
facsimile. 42,5 x 30,5 cm, 1 pp. Schrijverscyclus. Poëzieposter, gedrukt in 100 ex. Dit is nummer 018. Cond.: goed / good.

Edité par Zaandijk, Uitgeverij Heijnis / Gard Sivik , z.j (1960) 1960
Vendeur : BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgiqueBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion
EUR 24,00
EUR 39,50 expéditionExpédition depuis Belgique vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Oorspronkelijk uitgevers omslag, 79 pagina's, in goede staat. Gard Sivik reeks Serie I, deel 3. Omslag Ficheroux 0 g.

- Couverture souple
Vendeur : Buchpark, Trebbin, AllemagneBuchpark
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion - Très bon
EUR 35,23
EUR 105,00 expéditionExpédition depuis Allemagne vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Etat : Sehr gut. Zustand: Sehr gut | Sprache: Niederländisch | Produktart: Bücher | Keine Beschreibung verfügbar.
- Couverture souple
Vendeur : Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Pays-BasFrans Melk Antiquariaat
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 5 étoilesEtat: Occasion
EUR 15,00
EUR 68,00 expéditionExpédition depuis Pays-Bas vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Amsterdam, Contact, 1974. Eerste druk. Paperback / Softcover. 136 pag. MOOI EXEMPLAAR [Poëzie / Poetry / Bloemlezingen ].
Vendeur : Fahrenheit 451 Antiquarian Booksellers, Nieuwerbrug, Pays-BasFahrenheit 451 Antiquarian Booksellers
Contacter le vendeurVendeur avec une évaluation de 4 étoilesEtat: Occasion
EUR 95,00
EUR 36,00 expéditionExpédition depuis Pays-Bas vers Etats-UnisQuantité disponible : 1 disponible(s)
Groningen, Grafisch Centrum Groningen, 2004, (49) bladen, illustraties, gedrukt inkleuren op de Korrexproefpersen van het Grafisch Centrum op Zekall Bütten in 100 exemplaren, gebonden op Japanse wijze met orig. gelijmd bedrukt omslag, quarto (23,2 x 25,6 cm.). = Letterproef ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van het Grafis…ch Centrum Groningen. Één van 50 romeins genummerde exemplaren niet voor de verkoop."De letterproef is ontstaan uit de behoefte om alle lettertypes, lijnen, ornamenten en randen van het Grafisch Centrum in beeld te brengen" (colofon). De 25 deelnemende Groningse drukkers kregen elk 1 of 2 bladzijden om op eigen wijze vorm te geven. Bevat bijdragen van o.a. Pim Witteveen (brief Lucebert), Peter Lazarov, Dick Ronner, een gedicht van C. Budding.