Langue: néerlandais
Edité par Uitgave Excelsior ohne Jahresangabe.
Vendeur : books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, Allemagne
EUR 9,95
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierBroschiert. Etat : Gut. 122 Seiten; Das hier angebotene Buch stammt aus einer teilaufgelösten Bibliothek und kann entsprechende Kennzeichnungen aufweisen (Rückenschild, Instituts-Stempel.). Aufgrund des Alters und der häufigen Nutzung können Stabilität, Einband sowie Papierqualität beeinträchtigt sein. In NIEDERLÄNDISCHER Sprache. Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 155.
Edité par Antwerpen, J.-E. Buschmann 1919, 1919
Vendeur : Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgique
Membre d'association : ILAB
EUR 27,50
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panier116pp., 1e uitgave, 19cm., originele omslag (sporen van verwijderd etiket), stempeltje op omslag en op eerste pagina, bijgevoegd: 1p. bijlage met beschouwingen, tekst helder en in goede staat, T100297.
Edité par Antwerpen, Opdebeek 1928, 1928
Vendeur : Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgique
Membre d'association : ILAB
EUR 27,50
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panier64 [iii] pp., 1e druk, 19cm., gebroch., enkele roestvlekjes, T88498.
Edité par [Antwerpen], Die Poorte 1939, 1939
Vendeur : Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgique
Membre d'association : ILAB
EUR 33
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panier64pp.+ 1 plaat (ill.van George Minne), 20cm., 1e druk, orig.omslag, 2 stempeltjes, zoniet in mooie staat.
Edité par , Antwerpen : Flandria , 1909,, 1909
Vendeur : BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgique
Membre d'association : ILAB
EUR 12,50
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierOorspronkelijk uitgevers omslag, 304 pagina's, . 0 g.
EUR 9,30
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierHardcover. Etat : Good. pp. 329 Dutch.
Edité par Antwerpen, Die Poorte, 1953, 1953
Vendeur : BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgique
Membre d'association : ILAB
EUR 18
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierGenaaid, originele papieren uitgeversomslag met flappen, 15x20.4 cm., 88 pp. Beperkte oplage. Oplage 300 exemplaren, waarvan 290 exemplaren op houtvrij esparto-houdend papier, genummerd van 11 tot 300. 280 g.
EUR 10,08
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierHardcover. Etat : Good. pp. 330 / Met opdracht / With dedication - gedicht: Arm Kind Dutch.
Edité par Brugge, 1927
Vendeur : Untje.com, Roeselare, Belgique
EUR 10,64
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Good. pp. 93 / Omslag wat verkleurd / Cover discoloured, Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert, Bibliotheekexemplaar, Bibliotheekstempel / Ownership stamp / Cachet de bibliothèque / Bibliothekstempel Dutch.
Edité par Jos. Vermaut, 1928
Vendeur : Untje.com, Roeselare, Belgique
EUR 11,75
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Good. Gesigneerd, omslag vervuild, 47 blz. Dutch. Yes.
EUR 12,87
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierHardcover. Etat : Poor. Etat de la jaquette : Not present. 1. Roestvlekjes. Dutch.
EUR 16,23
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Good. 1. Omslag onfris. Dutch De poëzie van Constant Eeckels is melancholisch en zachtmoedig, zonder diepe of heftige emoties. Yes.
EUR 16,23
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Fair. 1. Verkleurde omslag met gescheurde rug, onfris. Dutch De poëzie van Constant Eeckels is melancholisch en zachtmoedig, zonder diepe of heftige emoties.
Edité par L. Opdebeek, 1925
Vendeur : Untje.com, Roeselare, Belgique
EUR 17,35
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierHardcover. Etat : Poor. Etat de la jaquette : Poor. 1. Ex-bib. Verkleuring. Binding losgekomen. Dutch.
Edité par L. Opdebeek, 1926
Vendeur : Untje.com, Roeselare, Belgique
EUR 17,35
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Good. 1. Ex-bib. Dutch.
EUR 20,71
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Poor. 1. Eigendomsmerk. Verkleuring. Roestvlekjes. Naamtekening van Joos Florquin. Dutch.
Edité par Dietsche Warande en Belfort (Antwerpen), 1908
Vendeur : Untje.com, Roeselare, Belgique
EUR 24,64
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Good. Omslag verkleurd / Cover discoloured, Rug beschadigd / Spine damaged, Met opdracht / With dedication Dutch Overdruk uit Dietsche Warande en Belfort, jaargang MCMVIII. Niet in de handel.
Edité par Gent, Karmel, 1925, 1925
Vendeur : BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgique
Membre d'association : ILAB
EUR 25
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierGeniet, originele papieren uitgeversomslag, 14x8.5 cm., 31 pp. + 1, opdracht + gesigneerd door de auteur. 250 g.
EUR 5,97
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Good. Dutch 204 blz. Gebonden.
Date d'édition : 1929
Vendeur : Untje.com, Roeselare, Belgique
EUR 10,08
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Fair. Dutch.
EUR 10,08
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Fair. Dutch.
Date d'édition : 1927
Vendeur : Untje.com, Roeselare, Belgique
EUR 11,11
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Fair. Dutch De redster van Antwerpen. Enz.Geïllustreerd. Excelsior,Brugge,z.d. (1927). 93 Blz.groot in8°.
EUR 11,20
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Fair. Dutch Aarde in vier bedrijven. Excelsior,Brugge,z.d. 122 Blz. Mooi, onopengesneden ex.
Edité par , Die Poorte 1939, 1939
Vendeur : Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgique
Membre d'association : ILAB
EUR 66
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panier64pp.+ 1 plaat buitentekst, gesigneerd met opdracht door auteur aan Maria-Elisa Belpaire, 20cm., onopengesneden, mooie staat.
EUR 16,80
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierPaperback. Etat : Fair. Etat de la jaquette : Poor. Dutch omslag met 3-kleurige tekening. Mooi ex.!
Date d'édition : 1931
Vendeur : Untje.com, Roeselare, Belgique
EUR 20,53
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierHardcover. Etat : Good. French Spanish 308 Pages. Relié. Bel ex. ! Très rare !
Edité par Amsterdam (G. Alsbach & Co.) (ca. 1915)., 1915
Vendeur : Antiquariat A. Suelzen - Angela Sülzen, Berlin, Allemagne
Partition de musique
EUR 24
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panier3 Seiten Noten für Gesang und Klavier. Farbiges Cover, 33,5 x 26,5 cm.
Vendeur : Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, Belgique
Membre d'association : ILAB
EUR 42
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierGent, 1931, origineel nummer zoals gepubliceerd, formaat in-4°. Omslag-ontwerp Marfurt.
Vendeur : Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, Belgique
Membre d'association : ILAB
EUR 45
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierGent, 1933, origineel nummer zoals gepubliceerd, formaat in-4°. Bevat een originele buiten-tekst plaat van Frits van den Berghe (lino-snede).
Edité par Antwerpen, Vlaamsche Arbeid 1909-1910, 1910
Vendeur : Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgique
Membre d'association : ILAB
Magazine / Périodique
EUR 220
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierjg.5 volledig in 12 nrs.: samen 472pp., 27cm., originele omslagen (enkele omslagen licht verkleurd), enkele roestvlekjes, goed, [bevat o.m. volgende bijdragen van Felix Timmermans: Doodsbede (gedicht, pp.15-16), Vers (gedicht, p.105), De arme visschersschuit (gedicht, p.304) & Avond (gedicht, p.433)], T76494.