EUR 12,62
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
EUR 5
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Fine. Très bon état. 14x2x24cm. 2015. Broché. 264 pages. Fine.
Langue: néerlandais
Edité par Stichting Auteursdomein, 2019
ISBN 10 : 908641088X ISBN 13 : 9789086410880
Vendeur : Mooney's bookstore, Den Helder, Pays-Bas
EUR 13,29
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : New.
Edité par P. van der Velden, 1981
ISBN 10 : 9065210806 ISBN 13 : 9789065210807
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
Edition originale
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. First Edition. Onaangepast mens; Iets scheef gelezen rug, lichte gebruikssporen. Schoon ex.
Edité par Amsterdam : Van Oorschot, 1950
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Oorspronkelijk geniet omslag, softcover, 8vo. Het betreft de 1e jaargang (1950): Nummers 1 en 5/6.; Beide afleveringen verkleurd langs de randen, enkele roestvllekjes en vouwtjes.
Edité par Amsterdam : Van Oorschot, 1950
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Oorspronkelijk geniet omslag, softcover, 8vo. Het betreft de 1e jaargang (1950): Nummers 1 en 5/6.; Beide afleveringen verkleurd langs de randen en vlekkig, aflevering 5/6 lichte vochtschade.
Edité par Amsterdam : G.A. van Oorschot, 1950
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 11
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Oorspronkelijk geniet omslag, softcover, 8vo.; Bruin vlekje op voorplat en voorin.
Edité par Amsterdam : G.A. van Oorschot, 1950
Vendeur : Barksdale Books, Almere, Pays-Bas
EUR 11
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Oorspronkelijk geniet omslag, softcover, 8vo.; Hier en daar lichtbruine vlekjes.
Edité par Amsterdam : G.A. van Oorschot, 1950
Vendeur : Klondyke, Almere, Pays-Bas
EUR 13,75
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Oorspronkelijk geniet omslag, softcover, 8vo.; Voorplat licht vlekkig.
Edité par Amsterdam : G.A. van Oorschot, 1950
Vendeur : Klondyke, Almere, Pays-Bas
EUR 13,75
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Oorspronkelijk geniet omslag, softcover, 8vo.; Een klein beetje foxing.
Vendeur : Mooney's bookstore, Den Helder, Pays-Bas
EUR 21,13
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Very good.
Vendeur : Mooney's bookstore, Den Helder, Pays-Bas
EUR 23,86
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Very good.
Edité par Leiter-Nypels, Maastricht, 1953
Vendeur : In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Pays-Bas
Edition originale
EUR 14,50
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. First Edition. I.z.g.st., gebonden in zwart linnen met letter in zilveropdruk (rug). 220 pp., 1e druk. Uit de collectie van Igor Cornelissen, wordt verzonden als brievenbuspakket.
Edité par Uitgeverij Tong Tong, ?s-Gravenhage
Vendeur : Klondyke, Almere, Pays-Bas
EUR 24,75
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Vilstiftstreepjes onderzijde boek.
Edité par Van Oorschot
Vendeur : Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, Pays-Bas
EUR 20
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panier1950, 48 pp, brochure geniet, in goede staat, wat vergeeld, roestvlekkig en kleine beschadigingen, niet afgesneden, leuk en zeldzaam.
Edité par G.A. van Oorschot, Amsterdam, 1951
Vendeur : In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Pays-Bas
Edition originale
EUR 17
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Very Good. First Edition. I.z.g.st., gebonden in linnen met stofomslag, 309 pp., 1e druk Wordt verzonden als brievenbuspakket.
EUR 7,99
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : fine. 1948, 52pp, hardcover, staat is goed, wel flink vergeeld (zie de foto).
Edité par Peter van der Velden, Amsterdam, 1980
Vendeur : In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Pays-Bas
Edition originale
EUR 20
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. First Edition. I.z.g.st, integrale fotografische herdruk, nr. 1-9, jrg. 1 van Het Pamflet uit 1950. Gebonden in linnen met stofomslag, 108 pp., 1e druk. Met illustraties. Nog in originele, geplastificeerde verpakking. Vervaardigd door drukkerij Vonk te Zeist. Grafische verzorging Huug Schipper, wordt verzonden als brief.
Edité par Amsterdam : Van Oorschot, 1950
Vendeur : Klondyke, Almere, Pays-Bas
EUR 44
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Oorspronkelijk geniet omslag, softcover, 8vo. Het betreft de 1e jaargang (1950): Nummers 1, 2, 3/4, 5/6.; Alle afleveringen verkleurd langs de randen en hier en daar vlekkig.
Vendeur : Fahrenheit 451 Antiquarian Booksellers, Nieuwerbrug, Pays-Bas
EUR 15
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panier's-Gravenhage, Uitgeverij Tong-Tong, z.j., 206 pag., paperback. = Met gesigneerde opdracht van de auteur: "Voor.
Edité par Amsterdam : Van Oorschot, 1950
Vendeur : Klondyke, Almere, Pays-Bas
EUR 55
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Oorspronkelijk geniet omslag, softcover, 8vo. Het betreft de 1e jaargang (1950): Nummers 1, 2, 3/4, 5/6, 8/9.; Alle afleveringen verkleurd langs de randen en hier en daar vlekkig.
Edité par Amsterdam : Van Oorschot, 1950
Vendeur : Klondyke, Almere, Pays-Bas
EUR 55
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Oorspronkelijk geniet omslag, softcover, 8vo. Het betreft de 1e jaargang (1950): Nummers 1, 2, 3/4, 5/6, 8/9.; Alle afleveringen verkleurd langs de randen en hier en daar vlekkig.
Edité par Jaargang 1 nrs 1 t/m 9
Vendeur : Antiquariaat Fenix, Amsterdam, Pays-Bas
EUR 30
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierEtat : Good. Klein formaat geniet, totaal 108pp. Licht roestvlekkige omslagen maar alle nummer in goede staat behalve het laatste waarvan de omslag op de rug los is en een paar kleine stukjes van het achterblad mist.
Vendeur : Fahrenheit 451 Antiquarian Booksellers, Nieuwerbrug, Pays-Bas
EUR 10
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierAmsterdam, G.A. van Oorschot, 1950, 12,(2) pag. (incl. omsl.), origiineel geniet omslag. = Tot in maart 1950 zouden er 9 nummers van dit eenmanstijdschrift verschijnen.
Edité par Amsterdam : Van der Velden, 1980
Vendeur : Der-Philo-soph, Viersen, NRW, Allemagne
EUR 14,40
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panier8° Leinen. Etat : Gut. Buchrücken und Einband an den Ecken und Kanten leicht berieben / bestoßen, teilweise leicht fleckig. Schnitt leicht fleckig. Innen ist alles fleckenfrei und textsauber erhalten. Sonst guter Zustand. 108 S., Abb. Niederländisch 550g.
EUR 32,70
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panier2e druk, Amsterdam, D.A. Daamen, 1946, 318p, ill. C.a.b. bantzinger, handtekening Martin van Amerongen, voor en achterkant vele kleine schade, binnen goed -.
Vendeur : Antiquariaat Colombine, Amsterdam, Pays-Bas
EUR 38,15
Quantité disponible : 1 disponible(s)
Ajouter au panierAmsterdam, van Oorschot, 28 januari 1950, p 25-48, geniet, in handschrift, -.